مصر به لغو توافق کمپ دیوید با رژیم صهیونیستی تهدید کرد

رسانه های صهیونیستی از تهدید مصر به رژیم صهیونیستی برای لغو توافق کمپ دیوید در صورت عدم توقف عملیات این رژیم در شهر رفح خبر دادند و بر ضرورت بازگشت به مذاکرات جدی تاکید کردند.

به گزارش گیل 25، روزنامه عبری «معاریو» نوشت مقامات مصری به «ویلیام برنز»، مدیر سرویس اطلاعات آمریکا اطلاع داده اند که آمریکا باید برای توقف عملیات خود در شهر رفح و بازگشت به مذاکرات جدی، رژیم صهیونیستی را تحت فشار قرار دهد در غیر این صورت قاهره برای لغو توافقنامه کمپ دیوید اقدام خواهد کرد.

این روزنامه صهیونیستی نوشت لحن رسانه های مصری تند است و خواستار لغو این توافق شده اند، مساله ای که مقامات ارشد صهیونیستی را بر آن داشت تا با همتایان مصری خود تماس بگیرند و از ماهیت و جزییات خواسته ها مطلع شوند.

در همین حال، این روزنامه نوشت برای اولین بار از زمان آغاز جنگ غزه، مصر از رانندگان کامیون های امدادی درخواست می کند که منطقه گذرگاه رفح را از سمت مصر تخلیه کنند و در عین حال به تقویت تدابیر امنیتی در آنجا ادامه می دهد که می توان آن را نگرانی ناشی از بروز ناامنی در منطقه مرزی تفسیر کرد.

پایان خبر گیل 25

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مصر به لغو توافق کمپ دیوید با رژیم صهیونیستی تهدید کرد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مصر به لغو توافق کمپ دیوید با رژیم صهیونیستی تهدید کرد"، کلیک کنید.