معامله جذاب برای پرسپولیس؛ گربه سیاه در ازای الماس قطری

معامله جذاب برای پرسپولیس؛ گربه سیاه در ازای الماس قطری

آفتاب‌‌نیوز :

عبدالکریم حسن مرد سال فوتبال آسیا در سال ۲۰۱۸ در شرایطی در نیم فصل رقابت‌های لیگ بیست و سوم به جمع سرخ‌پوشان پایتخت پیوست که این بازیکن بعد از خروج از قطر روز‌های خوبی را پشت سر نمی‌گذاشت.

عبدالکریم بعد از نیم فصل حضور در پرسپولیس به خوبی قابلیت‌های خود را بار دیگر نشان داد تا این‌بار محبوب هواداران پرسپولیس و سکو‌های آزادی شود. همین درخشش نصف و نیمه حسن کافی بود تا تیم‌های کشور به فکر جذب این مدافع ۳۳ ساله بیفتند. در روز‌های گذشته باشگاه الوکره قطر با ارسال نامه‌ای به صورت رسمی خواستار جذب این مدافع شد که با مخالفت باشگاه پرسپولیس همراه شد. حالا العربی دیگر تیم مشهور قطری علاقه‌مند به جذب مرد سال آسیا در سال ۲۰۱۸ شده و این در تلاش است تا وی را به خدمت بگیرد.

باشگاه پرسپولیس حالا که عبدالکریم را احیا کرده قصد ندارد مدافع خود را به این راحتی از دست بدهد. سرخ‌پوشان بعد از پیشنهاد باشگاه العربی برای جذب عبدالکریم حسن، به این باشگاه قطری اعلام کرده که در صورتی راضی به این انتقال است که این باشگاه ابتدا رضایت‌نامه عمر السوما مهاجم سوری خود را برای پرسپولیس صادر کند و همچنین مبلغی را نیز برای صدور رضایت‌نامه مدافع قطری به سرخ‌پوشان پرداخت کند.

عمر السوما مهاجم ۳۵ ساله باشگاه العربی قطر در روز‌های پایانی خرداد ماه مورد توجه سرخ‌پوشان قرار گرفته است و باشگاه پرسپولیس در حال بررسی شرایط این مهاجم است. گفتنی است این مهاجم نام آشنا برای فوتبال دوستان ایران با لباس الاهلی عربستان در مقاطع مختلف مقابل تیم‌های ایرانی قرار گرفته و موفق شده دروازه تیم‌هایی، چون پرسپولیس، استقلال و سپاهان را باز کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "معامله جذاب برای پرسپولیس؛ گربه سیاه در ازای الماس قطری" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "معامله جذاب برای پرسپولیس؛ گربه سیاه در ازای الماس قطری"، کلیک کنید.