نشریه چندرسانه ای و وب محور الکامپ با سردبیری هوش مصنوعی رونمایی شد + فیلم

نشریه چندرسانه ای و وب محور الکامپ با سردبیری هوش مصنوعی رونمایی شد + فیلم

نشریه چندرسانه ای الکامپ با سردبیری هوش مصنوعی و وب محور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری گیل 25 از نجف آباد، هفتمین نسخه از نشریه دانشجویی الکامپ به همراه رونمایی از نشریه چندرسانه ای الکامپ با سردبیری هوش مصنوعی و وب محور، منتشر شد.

این نشریه که پیشتر به عنوان برترین نشریه علمی تخصصی در ششمین جشنواره ملی قلم شناخته شده بود در نسخه ششم خود از سردبیری هوش مصنوعی رونمایی کرده و با استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی مقالات و مطالب را تحلیل، تصویرسازی و مصاحبه ها را مدیریت کرده است.

اکنون در نسخه هفتم، الکامپ با افزودن امکانات جدید و نوآورانه، تجربه ای چندرسانه ای و وب محور برای مخاطبان خود فراهم کرده است.

نشریه الکامپ در نسخه هفتم خود علاوه بر ادامه سردبیری هوش مصنوعی، به یک بستر وب و یک نشریه چندرسانه ای تبدیل شده است. کاربران می توانند با ورود به کتابخانه مجازی این نشریه، نسخه های مختلف آن را به صورت سه بعدی ورق بزنند و با استفاده از بارکد های درج شده و کلیک بر روی آن، ویدیو های مربوط به آن مطلب را مشاهده کنند. مجموع این قابلیت ها برای نخستین بار در کشور توسط یک نشریه دانشجویی ارایه شده است.

فضای نظرات کاربران در وب سایت نشریه هم فراهم شده است که هوش مصنوعی با تحلیل این نظرات در مورد موضوعات مطالب نسخه بعدی تصمیم گیری می کند.

نشریه چندرسانه ای و وب محور الکامپ با سردبیری هوش مصنوعی رونمایی شد

موضوعات نسخه هفتم نشریه الکامپ شامل مقالات متنوعی از جمله «راهبرد هوش مصنوعی در جهان چندرسانه ای» به قلم سردبیر هوش مصنوعی، مصاحبه با مدیر مرکز بینایی ماشین و گروه پژوهشی رباتیک این مرکز، مقاله «آنالیز داده در کمین دیابت»، گزارش نمایشگاه صنعت برق و حضور دانشکده برق در آن، و برگزاری اولین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی مهندسی برق و سیستم های هوشمند است.

 کاریکاتور با موضوع سامانه آموزشیار، مقاله ای درباره کلان داده و چالش ها و اهمیت آن، یادداشتی درباره دوره توسعه شخصی با نام «بامبو»، و مقاله «مواد نانو پوششی در ایمپلنت ها» نیز از دیگر مطالب این شماره است.

دانشجویان و علاقه مندان می توانند مطالب این نشریه را به صورت آنلاین در بستر وب به نشانی www.elecompmag.com مطالعه کرده و حتی خود به عنوان نویسنده مشارکت کنند. نشریه الکامپ در فضای مجازی نیز فعال بوده و به عنوان یک رسانه دانشجویی علمی تخصصی و صنفی، پیگیر مسایل دانشجویی است. این مجموعه از ابتکارات برای اولین بار در کشور ارایه شده است و امید است که نقش موثری در پیشرفت علمی و فرهنگی دانشجویان ایفا کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نشریه چندرسانه ای و وب محور الکامپ با سردبیری هوش مصنوعی رونمایی شد + فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نشریه چندرسانه ای و وب محور الکامپ با سردبیری هوش مصنوعی رونمایی شد + فیلم"، کلیک کنید.