نگاه گره گشای آیت الله شهید رییسی در حوزه های مختلف و عرصه مدیریت شهری

نگاه گره گشای آیت الله شهید رییسی در حوزه های مختلف و عرصه مدیریت شهری

عضو شورای شهر تهران با اشاره به نگاه گره گشای آیت الله شهید رییسی در حوزه های مختلف و عرصه مدیریت شهری، تاکید کرد: بی تردید مسیر و روشی که شهید جمهور آغاز کرده توسط همه مسوولان کشور دنبال خواهد شد.

احمد صادقی در گفت وگو با گیل 25، با عرض تسلیت شهادت آیت الله رییسی و هییت همراه و با اشاره به دغدغه ایشان در حوزه هایی همچون آلودگی هوا و معضلات شهری گفت: شهید آیت الله رییسی در دولت سیزدهم با نگاه رفع مشکلات حمایت همه جانبه ای از مدیریت شهری داشتند که در حوزه های مختلف قابل مشاهده بود.

 مسیر ایشان توسط همه مسیولین دنبال خواهد شد

عضو شورای شهر تهران افزود: در همین دولت و به همت شهید آیت الله رییسی بود که قرارداد خرید واگن های جدید احیاء شد و همین حمایت های دولت بود که توسعه کمربند سبز شهر تهران رکورد جدیدی را ثبت کرد، به شکلی که سال گذشته شاهد توسعه کمربند سبز شهر تهران بیش از همه دوره های گذشته بودیم تا دغدغه خدمت به مردم برای حل معضل آلودگی هوا به عنوان یکی از مشکلات اصلی شهروندان، در مسیر درست حل و فصل قرار بگیرد.

وی تاکید کرد: بی تردید مسیر و روشی که شهید آیت الله رییسی آغاز کرده توسط همه مسیولین کشور دنبال خواهد شد.

پایان خبر گیل 25

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نگاه گره گشای آیت الله شهید رییسی در حوزه های مختلف و عرصه مدیریت شهری" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نگاه گره گشای آیت الله شهید رییسی در حوزه های مختلف و عرصه مدیریت شهری"، کلیک کنید.