هاکی ایران بر بام آسیا ایستاد/ نهمین قهرمانی تیم ملی هاکی با شکست سنگین مالزی

هاکی ایران بر بام آسیا ایستاد/ نهمین قهرمانی تیم ملی هاکی با شکست سنگین مالزی

تیم ملی هاکی سالنی کشورمان با شکست سنگین مالزی با نتیجه 7 بر 1 در دیدار نهایی رقابت های قهرمانی آسیا، با پس گرفتن جام قهرمانی از مالزی، برای نهمین بار قهرمان هاکی آسیا شد.

به گزارش گیل 25، گل های تیم ملی را امیرمهدی میرزاخانی، پیام لشگری و حمید نورانیان هرکدام 2 و سجاد ممی زاده یک گل به ثمر رساندند و سجاد ممی زاده به عنوان بازیکن برتر دیدار لوح خود را از دستان بهرام قدیمی، رییس فدراسیون هاکی ایران و رییس هاکی داخل سالن آسیا دریافت کرد.

در پایان این رقابت ها امیرمهدی میرزاخانی با ثبت 24 گل هم عنوان آقای گلی مسابقات و هم برترین بازیکن رقابت ها را به خود اختصاص داد.

مدال ها و کاپ تیم های برتر رقابت ها توسط بهرام قدیمی، رییس فدراسیون هاکی ایران و رییس هاکی داخل سالن آسیا اهدا شد.

قدیمی اعلام کرد فدراسیون هاکی جام قهرمانی خود را به روح شهدای راه خدمت آیت الله دکتر رییسی، رییس جمهور مردمی و هیات همراه ایشان، تقدیم می کند.

او تاکید کرد با برنامه ریزی هدفمند و عملیاتی مدون و با کادر فنی کامل با حمایت وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک و هیات های استانی و برگزاری اردوهای باکیفیت بتوانیم در جام جهانی کرواسی مقام سومی خود در جهان را ارتقا دهیم.

در دیدار رده بندی، قزاقستان با شکست تایلند مقام سوم رقابت ها را کسب کرد و تایلند در جایگاه چهارم ایستاد.

تیم ملی کشورمان که دارای رنکینگ 2 جهان است به همراه مالزی جواز حضور در جام جهانی 2025 که اواخر امسال به میزبانی کرواسی برگزار خواهد شد را کسب کردند.

پایان خبر گیل 25

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هاکی ایران بر بام آسیا ایستاد/ نهمین قهرمانی تیم ملی هاکی با شکست سنگین مالزی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هاکی ایران بر بام آسیا ایستاد/ نهمین قهرمانی تیم ملی هاکی با شکست سنگین مالزی"، کلیک کنید.