وزیر دفاع آمریکا: همچنان مخالف هرگونه عملیات نظامی گسترده در رفح هستیم

وزیر دفاع آمریکا تاکید کرد که کشورش همچنان مخالف هرگونه عملیات نظامی گسترده رژیم صهیونیستی در رفح است.

به گزارش گیل 25، «لوید آستین» وزیر دفاع آمریکا امروز چهارشنبه با بیان اینکه کشورش کاملاً به «حق اسراییل» برای دفاع از خود متعهد است، تصریح کرد: «ما هنوز تصمیم نهایی خود در مورد ازسرگیری ارسال تسلیحات به اسراییل را نگرفته ایم.»

آستین با اعلام اینکه آمریکا همواره مخالف هرگونه عملیات نظامی گسترده رژیم صهیونیستی در رفح است، افزود: «اسراییل نباید بدون درنظر گرفتن امنیت و سلامت غیرنظامیان، عملیات نظامی در رفح را آغاز کند.»

لوید آستین در ادامه بار دیگر با مطرح کردن ادعاهای بی اساس، ایران را عامل بی ثباتی در منطقه خواند و مدعی شد: «ایران همچنان تهدیدی برای منطقه خاورمیانه محسوب می شود.»

وی ادامه داد: «ما در حال حاضر در حال بررسی برخی محموله های کمک های امنیتی به اسراییل در چارچوب رویدادهای جاری در رفح هستیم.»

وزیر دفاع آمریکا تاکید کرد واشنگتن ارسال یک محموله مهمات انفجاری قوی به اسراییل را با توجه به حوادث جاری در رفح تعلیق کرد.

پایان خبر گیل 25

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وزیر دفاع آمریکا: همچنان مخالف هرگونه عملیات نظامی گسترده در رفح هستیم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وزیر دفاع آمریکا: همچنان مخالف هرگونه عملیات نظامی گسترده در رفح هستیم"، کلیک کنید.