پایان دی آخرین مهلت شرکت در جشنواره ‌«شعر باران‌»

پایان دی آخرین مهلت شرکت در جشنواره ‌«شعر باران‌»

گیل 25/فارس معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان فارس اعلام کرد که پایان دیماه، آخرین مهلت علاقه مندان برای شرکت در سومین جشنواره ملی سراسری «شعر باران‌» است.

محمدرضا غلامپور چهارشنبه ۲۹ دی به گیل 25 گفت: جشنواره ملی «شعر باران‌» از فاخرترین رویدادهای فرهنگی مذهبی جهاددانشگاهی استان فارس بوده و دانشجویان گروه هدف آن محسوب می‌شوند.

غلامپور با یادآوری اینکه جشنواره سراسری «شعر باران‌» یک رویداد دوسالانه است، گفت: این جشنواره در راستای بزرگداشت و مدح و منقبت بانوی دوعالم، حضرت فاطمه زهرا(س)، برنامه ریزی و اجرایی شده است.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی فارس گفت: در این دوره از جشنواره، آثار دانشجویان در زمینه شعر و در قالب‌های کلاسیک، نیمایی و سپید با موضوعات حضرت فاطمه زهرا(س)، مقام والای مادر و همچنین آزاد، فراخوان شد.

غلامپور استقبال از این دوره جشنواره را خوب توصیف و اضافه کرد: تاکنون بیش از ۴۰۰ اثر از دانشجویان مراکز آموزش عالی سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره رسیده است.

این مقام فرهنگی با یادآوری اینکه فردا، پنجشنبه ۳۰ دی، آخرین مهلت ارسال آثار تعیین شده است، گفت: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به در فرمت‌های PDF و WORD، همراه با مشخصات کامل از طریق نشانی ایمیل Cul.fr@acecr.ac.ir یا شبکه اجتماعی واتساپ ۰۹۰۳۲۹۴۱۰۰۳ ارسال کنند.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی فارس خاطرنشان کرد که با توجه به زمان‌بر بودن پروسه داوری، مراسم اختتامیه این دوره از جشنواره سراسری دانشجویی «شعر باران‌» اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱، برگزار خواهد شد.

پایان خبر گیل 25

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پایان دی آخرین مهلت شرکت در جشنواره ‌«شعر باران‌»" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پایان دی آخرین مهلت شرکت در جشنواره ‌«شعر باران‌»"، کلیک کنید.