پیام تسلیت رییس مرکز ملی فضای مجازی درپی شهادت رییس جمهور و همراهانش

پیام تسلیت رییس مرکز ملی فضای مجازی درپی شهادت رییس جمهور و همراهانش

رییس مرکز ملی فضای مجازی شهادت رییس جمهور مردمی و جمعی از مقامات دیگر را تسلیت گفت.

به گزارش گیل 25، محمد امین آقامیری شهادت حضرت آیت الله رییسی رییس جمهور، آیت الله آل هاشم، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه و سایر شهدای سانحه سقوط بالگرد را تسلیت گفت که به شرح زیر است:

“انا لله و انا الیه راجعون؛ مِنَ المُومِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضیٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا
با نهایت تاسف و تاثر خبر ناگوار شهادت رییس جمهور مردمی، خادم الرضا(ع) حضرت آیت الله رییسی و همراهان ایشان در راه خدمت به ایران عزیز، آحاد مردم ایران را داغدار کرد.

حضور در مناطق محروم و دیدار با مردم در جای جای کشور و تلاش شبانه روزی برای رفع مشکلات مردم، شهید رییسی را چهره ای ممتاز در میان کارگزاران خدوم انقلاب اسلامی قرار داد و شهادت، اجر چند دهه خدمت بی منت ایشان به این نظام مقدس و ملت شریف ایران بود.

درس آموختن در مکتب امام راحل(ره) و همراهی و تبعیت محض از مقام معظم رهبری و پایبندی به ارزش های نظام مقدس اسلامی و دامن نزدن به دعواهای سیاسی و جناحی به جای خدمت به مردم، موجب شد تا ایشان نماد و الگویی در ولایتمداری و خدمتگزاری صادقانه به مردم باشند.

ساده زیستی و مردمی بودن و اذعان همه گروه ها به اخلاص و مردم داری شهید آیت الله رییسی چه در زمان خادمی در حرم امام هشتم(ع) و چه ریاست قوه قضاییه و نهایتاً مسند ریاست جمهوری، ایشان را در کنار نام های بزرگی همچون شهیدان بهشتی، رجایی و باهنر و قهرمان مقاومت اسلامی حاج قاسم سلیمانی، در تاریخ معاصر ایران جاودانه کرد.

مرکز ملی فضای مجازی شهادت آیت الله رییسی، رییس جمهور خستگی ناپذیر و همچنین امام جمعه محبوب استان آذربایجان شرقی شهید آیت الله آل هاشم و دیپلمات انقلابی شهید حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه، دکتر مالک رحمتی و سایر شهدای سانحه سقوط بالگرد را به محضر امام زمان(عج)، مقام معظم رهبری و عموم ملت ایران تسلیت عرض می کند و از خداوند متعال علو درجات را برای شهدای این حادثه مسیلت داریم”.

پایان خبر گیل 25

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام تسلیت رییس مرکز ملی فضای مجازی درپی شهادت رییس جمهور و همراهانش" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام تسلیت رییس مرکز ملی فضای مجازی درپی شهادت رییس جمهور و همراهانش"، کلیک کنید.