پیروزی انقلاب؛ منشا تحولات عظیم و تاریخ ساز در منطقه و جهان – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان

پیروزی انقلاب؛ منشا تحولات عظیم و تاریخ ساز در منطقه و جهان - خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری گیل 25، در پیام فرماندهی کل انتظامی به مناسبت 45 سالگی پیروزی انقلاب اسلامی و یوم الله 22 بهمن آمده است: حادثه بیست و دوم بهمن و پیروزی انقلاب، پایان تحقیر ملت ایران بود (مقام معظم رهبری 1380/11/21)

در تاریخ سلحشوری و اقتدار مردم ایران زمین 22 بهمن یادآور رشادت همه آحاد جامعه ای است که از ظلم شاهنشاهی به تنگ آمده و دست در دست هم دادند و کشور را از زیر یوغ طاغوتیان رهانیدند.

ایام الله دهه مبارک فجر یادآور روزهایی جاودان و فراموش نشدنی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران است، روزهای رهایی از بند ستم و به ثمر رسیدن جانفشانی های مردم آزاده ای که در برابر استبداد، وابستگی و بی عدالتی به پا خاستند و شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را به واقعیت بدل کردند.

شور و شعور مردم ولایت مدار از یک سو و شوق رهایی از بند و ستم حکومت ظالمانه از سوی دیگر موجبات فراگیری انقلاب اسلامی در اقصی نقاط کشور شد و طلوع فجر را مژده می داد، تا سرانجام در 22 بهمن 1357 انقلاب اسلامی به پیروزی رسید و عزم و اراده امت اسلامی بر قدرت پوشالی و استبدادی طاغوت فایق آمد.

پیروزی انقلاب اسلامی تحت رهبری امام راحل و در ادامه، هدایت های حکیمانه خلف صالحش امام خامنه ای منشا تحولات عظیم و تاریخ ساز در منطقه و جهان شد و با گذشت 45 سال از انفجار نور و وقوع معجزه قرن، گفتمان منحصر به فرد انقلاب اسلامی که مبتنی بر اصول، مبانی و ارزش های اسلام ناب محمدی (ص) و با نگرش راهبردی ولایت امر و حاکمیت دین، تولید و با شاخصه “دفاع از مظلوم” و “ستیز با ظالم” در سپهر جهانی تبلور پیدا کرده است و به رغم مواجهه با زنجیره ای از فتنه ها، نقشه ها و توطیه های شیطانی نظام سلطه و صهیونیسم، هم اکنون انسجام، اقتدار و سازماندهی جبهه مقاومت را فراتر از جغرافیای ایران و منطقه رقم زده است.

فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با گرامی داشت یاد و خاطره امام راحل، شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و نیز شهیدان مدافع حرم در سنگرهای مقاومت اسلامی منطقه و از اقشار و آحاد مختلف مردم مومن، انقلابی و ولایتمدار ایران برای حضور گسترده، پر شور و با شکوه در راهپیمایی سراسری 22 بهمن دعوت می کند و تردیدی نیست یوم الله 22 بهمن، بار دیگر “فرصتی مبارک” برای تجدید میثاق ملت ایران با آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی، امام و شهدا و بیعت دوباره با مقام معظم رهبری خواهد بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیروزی انقلاب؛ منشا تحولات عظیم و تاریخ ساز در منطقه و جهان – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیروزی انقلاب؛ منشا تحولات عظیم و تاریخ ساز در منطقه و جهان – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.