پیروز واقعی انتخابات، ملت بزرگ ایران هستند – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان

پیروز واقعی انتخابات، ملت بزرگ ایران هستند - خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری گیل 25، رئیس جمعیت هلال احمر ضمن قدردانی از حضور و مشارکت امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری گفت: پیروز واقعی انتخابات پانزدهم تیر ۱۴۰۳ ملت بزرگ ایران هستند.

متن پیام پیر حسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

نسیم روح‌بخش انتخابات ریاست جمهوری، در مرحله دوم بر پهنه ایران عزیز وزیدن گرفت و هموطنان بی‌تاب برای شرکت در حماسه مشارکت را از رایحه این غرور ملی مسرور کرد.

هموطنان آگاه و بصیر با درکی درست از مسئولیت پذیری، مشارکتی چشمگیر و افزایشی را در این مرحله از انتخابات به نمایش گذاشتند که پاسخی شایسته بر دعوت خادمان ملت از جمله این خادم کوچک شأن در جمعیت هلال احمر بود.

یقیناً پیروز واقعی انتخابات پانزدهم تیر ۱۴۰۳ ملت بزرگ ایران هستند که با دستان خود سرنوشت کشورشان را برای چهار سال آتی مشخص کردند و قطعاً سهم قابل توجهی از پیشرفت‌های کشور برای آرامش و آسایش آنان صرف خواهد شد که نتیجه همین همدلی با نظام و شرکت در تکلیف انتخابات است.

به سهم خود از برادران و خواهران هموطن و به‌ویژه داوطلبان و کارکنان شریف جمعیت هلال احمر برای مشارکت گسترده در انتخابات ریاست جمهوری تشکر می‌کنم و سربلندی و سلامت آنان را از خداوند متعال خواستارم.

پیرحسین کولیوند

رئیس جمعیت هلال احمر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیروز واقعی انتخابات، ملت بزرگ ایران هستند – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیروز واقعی انتخابات، ملت بزرگ ایران هستند – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.