کدام ورزشی های جهان شهادت رییس جمهور را تسلیت گفتند؟

کدام ورزشی های جهان شهادت رییس جمهور را تسلیت گفتند؟

به گزارش خبرگزاری گیل 25؛ به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛سقوط بالگرد ریاست محترم جمهور و هیات همراه و شهادت این عزیزان در این سانحه چنان ناباورانه و تلخ بود که بسیاری از چهره ها و مسیولین بین المللی ورزشی طی پیام های جداگانه ای ضمن ابراز همدردی،شهادت دکتر رییسی رییس جمهور و هیات همراه در سانحه دلخراش سقوط بالگرد را تسلیت گفتند.
در این حادثه تلخ و ناگوار شورای المپیک آسیا،کمیته های المپیک سوریه،بنگلادش،ترکمنستان،ازبکستان و قطر،انجمن جهانی کوراش،فدراسیون بین المللی بدنسازی و پرورش اندام، کنفدراسیون تیراندازی آسیا،فدراسیون آسیایی و جهانی کاراته،ورزش های آبی آسیا،کنفدراسیون آسیایی بولینگ، فدراسیون جهانی جودو اتحادیه جودو آسیا،فدراسیون راگبی آسیا،کنفدراسیون هندبال آسیا،وزارت ورزش عراق،فدراسیون جهانی ورزش های الکترونیک(IESF)،فیفا،بسکتبال با ویلچر آسیا و اقیانوسیه،فدراسیون بین المللی موی تای(IFMA)،فدراسیون جهانی اسکی روی آب،کنفدراسیون قایقرانی آسیا،اتحادیه ژیمناستیک آسیا و فدراسیون جهانی ژیمناستیک و ژیمناستیک آسیای مرکزی و جنوبی، فدراسیون جهانی فیتنس و پرورش اندام،کنفدراسیون شمشیر بازی آسیا،فدراسیون جهانی غواصی(CMAS)،فدراسیون جهانی تکواندو،کنفدراسیون غواصی غرب آسیا،فدراسیون جهانی قایقرانی رفتینگ،کنفدراسیون موتور سواری آسیا،فدراسیون جهانی تیراندازی با کمان،فدراسیون آسیایی و جهانی تیراندازی،فدراسیون جهانی اتومبیلرانی و فدراسیون بین المللی بسکتبال،با ارسال پیام های جداگانه ای ضمن ابراز همدردی با مردم،مسیولین و جامعه ورزش کشور،شهادت ریاست محترم جمهوری کشور عزیزمان و هیات همراه را تسلیت گفتند.
این در حالی است که حتی فدراسیون های ملی بسیاری از کشورها نیز با ارسال پیام های جداگانه ای به فدراسیون های ورزشی کشورمان ضمن ابراز همدردی شهادت رییس جمهور و هیات همراه را در سانحه سقوط بالگرد تسلیت گفتند.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کدام ورزشی های جهان شهادت رییس جمهور را تسلیت گفتند؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کدام ورزشی های جهان شهادت رییس جمهور را تسلیت گفتند؟"، کلیک کنید.