کره شمالی: اسراییل یک قارچ سمی کاشته شده از سوی غرب در منطقه است

کره شمالی: اسراییل یک قارچ سمی کاشته شده از سوی غرب در منطقه است

به گزارش گیل 25، «یانگ میونگ سونگ» دبیرکل انجمن کره شمالی-کشورهای عربی در بیانیه ای که توسط وزارت خارجه این کشور منتشر شد، نوشته که انتقادها و محکومیت های جامعه بین الملل از آمریکا بابت حمایت های بی دریغش از رژیم صهیونیستی افزایش یافته است.

به نقل از شبکه خبری یونایتدپرس اینترنشنال، این مقام کره شمالی در ادامه گفت: انتقادها و محکومیت های بین المللی علیه آمریکا و غرب بابت حمایت های یکجانبه از رفتار غیر بشری و نسل کشی اسراییل رو به افزایش است.

به گزارش گیل 25، دبیرکل انجمن کره شمالی-کشورهای عربی به استانداردهای دوگانه آمریکا در مواجهه با جنگ اوکراین و غزه پرداخت و افزود: نگرانی از چنین دو رویی از سوی سران جهانی در جنوب جهانی از عملیات طوفان الاقصی شدت یافته است.

وی با اشاره به اینکه «اسراییل یک قارچ سمی کاشته شده از سوی غرب است»، ادامه داد: ایالات متحده و غرب، روسیه بیگناه را به عنوان یک «متجاوز» در اوکراین محکوم می کنند، در حالی که چشم خود را بر جنایات وحشیانه اسراییل می بندد.

وی، آمریکا و غرب را بابت استفاده از رژیم صهیونیستی برای حفظ تسلط خودشان در منطقه با استفاده از دامن زدن به اختلافات بین یهودیان و اعراب مورد انتقاد قرار داد و گفت: این آمریکا و کشورهای غربی بودند که تصمیم جداسازی فلسطین و ایجاد یک کشور عرب و یک کشور یهود را در دومین جلسه مجمع عمومی سازمان ملل در نوامبر 1947 اتخاذ کردند. آمریکا و کشورهای غربی بودند که به اسراییل سلاح و مهمات زیادی دادند.

دبیرکل انجمن کره شمالی-کشورهای عربی در ادامه ایالات متحده را متهم کرد که با ارایه تسلیحات از جمله بمب های فسفر سفید و موشک های سنگرشکن به رژیم صهیونیستی از “قتل دسته جمعی” چشم پوشی می کند.

روزنامه واشنگتن پست در ماه دسامبر 2023 گزارش داد که رژیم صهیونیستی از فسفر سفید در لبنان استفاده کرده که توسط ایالات متحده به آن ارایه شده است.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کره شمالی: اسراییل یک قارچ سمی کاشته شده از سوی غرب در منطقه است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کره شمالی: اسراییل یک قارچ سمی کاشته شده از سوی غرب در منطقه است"، کلیک کنید.