کمپ تیم های ملی وزنه برداری افتتاح خواهد شد

کمپ تیم های ملی وزنه برداری افتتاح خواهد شد

به گزارش گیل 25 از مازندران، سجاد انوشیروانی امروز در مجمع انتخابات هییت وزنه برداری مازندران، اظهار داشت: امیدوارم که با یک همدلی مضاعف شاهد پیشرفت وزنه برداری مازندران باشیم. وزنه برداری در آینده اوج خودش را خواهد دید و پدیده های زیادی از این استان به تیم های ملی خواهد رسید.

وی بیان داشت: ورزشکاران زیادی از مازندران در راس تیم های ملی حضور داشتند که برای اعتبار و عزت ایران و بالابردن پرچم کشور تلاش کرده بودند.

رییس فدراسیون وزنه برداری گفت: بنا داریم استان هایی که برای وزنه برداری با اهمیت هستند، حمایت کنیم. چون ما در وزنه برداری خیلی فرصت سوزی کردیم و خلا های زیادی وجود دارد که باید با کمک هیات های استانی و باهم افزایی بیشتر و با انگیزه وافر به سمت روزهایی خواهیم رفت که توانمندی وزنه برداری ثابت شود و ما به روزهای اوج وزنه برداری کشور باز خواهیم گشت. تمام رکوردهایی که در مسابقات اخیر ثبت شد نشان از این دارد که فدراسیون وزنه برداری رو به رشد است.

انوشیروانی با بیان اینکه، اجماع قهرمانان سابق در فدراسیون وزنه برداری باعث افتخار من است، افزود: تمامی اردوهای تیم ملی بدون وقفه در حال انجام است. کمپ تیم های ملی را داریم بازسازی می کنیم و تا 25 خرداد افتتاح خواهد شد تا تیم های ملی ما اردوهای خودشان را آنجا برگزار کنند.

رییس فدراسیون وزنه برداری با اشاره به اینکه، به المپیک پاریس نزدیک هستیم، گفت: اما دست و بال وزنه برداری بخاطر دوپینگ های زیاد سال های اخیر شکسته شد و تعداد سهمیه ها کم شده است. اما با اقتدار قهرمانان عزیز و حمایت پیشکسوتان، ما امیدوار هستیم که در آخر امسال و از سال بعد، استارت یک تیم وزنه برداری قدرتمند زده خواهد شد و اعتبار قبل را در بین مردم و جامعه برمی گردانیم.

انوشیروانی به استعدادهای ناب وزنه برداری مازندران اشاره داشت و تاکید کرد: ما دوباره با یک جهش خوب اعتباری رو به رو خواهیم شد و ثمرات این رشد اعتبارات حتی در سال بعد به استان ها خواهد رسید تا تجهیزات استانی تجهیز شود. حجم بالایی از تجهیزات هم در آینده نزدیک به فدراسیون خواهد آمد و ما به دنبال این هستیم که تجهیزات استانی را نو سازی کنیم.

حسین دلیری، معاونت امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران نیز در این نشست اظهار داشت: با همدلی و اتحاد امیدواریم شاهد پیشرفت هرچه بیشتر وزنه برداری در استان مازندران باشیم. مازندران استان ورزشی است که بطور میانگین هر روز یک مدال جهانی، آسیایی و بین المللی کسب می کند

معاونت امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران ادامه داد: در سال های اخیر دلاوران و مدال آوران بزرگی را در وزنه برداری مازندران معرفی کردیم.

در این جلسه با رای اعضای مجمع، «عباس رحیمی» با کسب 19 رای بعنوان رییس هییت وزنه برداری استان مازندران» انتخاب شد.

دلیری تاکید داشت: تخصص گرایی در فدراسیون و هیات وزنه برداری وجود دارد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کمپ تیم های ملی وزنه برداری افتتاح خواهد شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کمپ تیم های ملی وزنه برداری افتتاح خواهد شد"، کلیک کنید.