11 هزار واحد مسکونی در روستاها و شهرهای استان بوشهر احداث می شود – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان

11 هزار واحد مسکونی در روستاها و شهرهای استان بوشهر احداث می شود - خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار گیل 25، مهدی فخرایی عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به ابلاغ هفت هزار فقره سهمیه تسهیلات مسکن روستایی به استان بوشهر در دی ماه سال گذشته، اظهار کرد: با رایزنی های صورت گرفته چهار هزار فقره تسهیلات جدید مسکن روستایی برای سال جاری به این استان تخصیص یافته است.

وی بیان کرد: در زمان حاضر از محل تفاهم نامه های بنیاد مسکن با نهادهای مختلف از جمله بنیاد مستضعفان، برنامه و بودجه، کمیته امداد امام (ره) و بهزیستی چهار هزار و 136 واحد مسکونی در استان توسط این نهاد در حال ساخت است.

وی اظهار کرد: سهم این استان از تفاهم نامه بنیاد مسکن با بنیاد مستضعفان 577 واحد، هزار و 607 واحد از محل تفاهم نامه بنیاد مسکن با سازمان برنامه و بودجه، تفاهم نامه با کمیته امداد هزار و 772، تعداد 180 واحد تفاهم نامه با سازمان بهزیستی که همگی در جهت محرومیت زدایی و رفع نیاز محرومین استان در حال اجرا و پرداخت تسهیلات است.

وی افزود: آخرین تفاهم نامه ابلاغ شده جهت احداث 30 هزار واحد مسکونی مددجویی با کمیته امداد است که سهم استان هزار واحد و در حال شناسایی و اجرا می باشد تا به ازای هر واحد 350 میلیون تومان تسهیلات بانکی 5 درصد با باز پرداخت 20 ساله و کمک بلاعوض 150 میلیون تومانی به مددجویان کمیته امداد پرداخت شود.

فخرایی گفت: 500 واحد دیگر نیز جهت ساخت مسکن محرومین با مشارکت وزارت نفت می باشد که از مصوبات دور دوم سفر ریاست فقید جمهور بوده و علاوه بر اعطا تسهیلات تا سقف 200 میلیون تومان کمک بلاعوض به ازای هر واحد اعطا می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "11 هزار واحد مسکونی در روستاها و شهرهای استان بوشهر احداث می شود – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "11 هزار واحد مسکونی در روستاها و شهرهای استان بوشهر احداث می شود – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.