400 خبرنگار از 27 کشور برای پوشش اخبار انتخابات اعلام آمادگی کرده اند

شیروی:

400 خبرنگار از 27 کشور برای پوشش اخبار انتخابات اعلام آمادگی کرده اند

مدیرکل رسانه های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تاکنون بیش از 400 تن از اصحاب رسانه های بین المللی مقیم و غیرمقیم از 27 کشور برای پوشش اخبار انتخابات ریاست جمهوری اعلام آمادگی کرده اند.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری گیل 25، علیرضا شیروی مدیرکل رسانه های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد: روند دریافت درخواست های رسانه های بین المللی برای ورود به کشور به منظور پوشش اخبار انتخابات به تازگی آغاز شده است.

وی خاطرنشان کرد: اداره کل رسانه های خارجی در کنار سایر نهاد های متولی برگزاری انتخابات تلاش خواهد کرد تا زمینه را برای برگزاری پرشور انتخابات و انعکاس درست اخبار مربوط به آن در رسانه های جمعی فراهم آورد.

شیروی افزود: معاونت امور رسانه ای و تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نظر دارد نشست های مطبوعاتی را برای نامزد های انتخاباتی با حضور اصحاب رسانه های داخلی و بین المللی برگزار کند. همچنین تهیه و توزیع بسته های خبری برای اصحاب این رسانه ها در ایام انتخابات در دستور کار قرار دارد.

به گفته وی تاکنون بیش از 400 تن از اصحاب رسانه های بین المللی مقیم و غیرمقیم از 27 کشور برای پوشش اخبار انتخابات اعلام آمادگی کرده اند.

وی اظهار کرد: رسانه های بین المللی علاقه مند به پوشش اخبار انتخابات در روز های آینده نیز فرصت دارند، ضمن درخواست روادید مطبوعاتی از طریق سامانه الکترونیک وزارت امورخارجه، تقاضای خود برای پوشش چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری را از طریق پایگاه اینترنتی اداره کل رسانه های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت کنند.

به گفته شیروی، تمهیداتی اندیشیده شده که بررسی این درخواست ها در کوتاه ترین زمان ممکن صورت گیرد.

شیروی تصریح کرد: تلاش ما در ایام برگزاری انتخابات بر این است که اخبار این رویداد مهم مردمی در رسانه ها به طور صحیح انعکاس یابد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "400 خبرنگار از 27 کشور برای پوشش اخبار انتخابات اعلام آمادگی کرده اند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "400 خبرنگار از 27 کشور برای پوشش اخبار انتخابات اعلام آمادگی کرده اند"، کلیک کنید.