614 هزار خودرو وارد استان بوشهر شده است – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار گیل 25، عبدالکریم اخترشناس بعد از ظهر چهارشنبه با اشاره به آغاز طرح نوروزی از 24 اسفندماه افزود: بر اساس آمار دوربین های پلاک خوان، خودروهای استان فارس سهم 20 درصدی در ترددهای جاده ای استان بوشهر داشته اند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر افزود: خودروهای تهران با 7.65 درصد، اصفهان 7.3 درصد، خوزستان 4.77 درصد و کهگیلویه و بویراحمد با 2.19 درصد در رتبه های بعدی قرار دارند.

بیشتر مقصد بوشهری ها کدام استان هاست؟

وی همچنین به تردد خودروی شهروندان بوشهر در دیگر استان ها اشاره و خاطرنشان کرد: فارس بیشترین مقصد خودروهای شهروندان استان بوشهر است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای بوشهر اضافه کرد: پس از فارس، استان های تهران، اصفهان و خوزستان بیشترین تردد خودروهای با پلاک استان بوشهر را در محورهای خود ثبت کرده اند.

وی اضافه کرد: از ابتدای طرح نوروزی بیش از هفت میلیون و 850 هزار رفت وآمد در راه های درون استانی بوشهر انجام شده است.

اخترشناس ادامه داد: طی این مدت، از ورودی دالکی بیشترین میزان ورودی خودرو ثبت شده و پس از آن دیلم و سپس عسلویه قرار دارند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای بوشهر هوشمندسازی جاده ها را یکی از اولویت های این اداره کل برشمرد و گفت: 60 سامانه تردد شمار، 19 دوربین نظارت تصویری، 53 سامانه ثبت تخلفات رانندگی، 4 سامانه توزین حین حرکت و هفت تابلو پیام متغیر در راه های ارتباطی استان فعال است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "614 هزار خودرو وارد استان بوشهر شده است – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "614 هزار خودرو وارد استان بوشهر شده است – خبرگزاری گیل 25 | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.